Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku
Siemens - BSH domácí spotřebiče s.r.o.

O značce Siemens


Se značkou Siemens se člověk seznámil už před 150 lety. Není divu, když jejich heslo je „Člověk je měřítkem našeho vývoje“. Díky tomuto heslu se Siemens zaměřuje na zákazníka individuálně a snaží se vyhovět ve všech směrech a přáních zákazníka. Veškeré produkty jsou cílené na to, aby měl člověk život jednodušší a běžné činnosti se staly rychlejšími.

Siemens Lednice

Lednice

Ohromující technologie, která bude ladit s vaší kuchyní


Vestavné chladničky s mrazničkami Siemens se svými inovativními prvky poskytují praktický prostor zajišťující čerstvost ukládaných potravin. Každý den vám budou přinášet opravdovou radost a zároveň zůstanou diskrétně v pozadí. Spotřebiče je možné zabudovat do kuchyňské linky, takže budou nejen praktické, ale i neviditelné zároveň. Ke sladění stačí přidat černý panel, který bude stejný nebo dekorativní, jako je vaše kuchyňská linka. Technologie která může být nenapadná i dobrá.


Lednice Siemens v naší nabídce naleznete ZDE
Siemens Myčky

Myčky

Mytí nádobí se značkou Siemens. Znamená oslnivé výsledky


Inovativní nápady a moderní design, to vše představují myčky nádobí Siemens, díky kterým je život jednodušší. Jejich maximální flexibilita je naprosto okouzlující. Výškově nastavitelné postranní díly a stojánky, dokonce i velké naběračky a nebo malé čajové lžičky Vše má své místo. Ať už jste hostiteli na večírku s příteli, nebo servírujete večeři vaší rodině, myčka nádobí Siemens vám vaše nádobí umyje rychle a zářivě.


Myčky Siemens v naší nabídce naleznete ZDE
Siemens Trouby

Trouby

Vaření je hračka - ale je i stylové. Vařte a pečte jako profesionálové.


Posuňtě vaši kuchyň na vyšší úrveň a to díky praktickým funkcím a nadčasového designu trub značky Siemens. Ať už máte, troubu, sporák, troubu s integrovanou mikrovlnnou troubou nebo kompaktní jednotku – máte ten správný spotřebič pro vaše potřeby. Vaříte rádi zdravě a jídlo plné vitamínů? Pak tu pro vás jsou kombinované parní trouby, nebo parní trouby Siemens.


Vestavné trouby Siemens v naší nabídce naleznete ZDE

Zjistěte více o funkcích v následujících videích:


Siemens Varné desky

Varné desky

Ohromující rozmanitost vaší kuchyně. Vaření s firmou Siemens


Vaření neznamená jen umění, ale také dokonalé technologie. Vše začíná výběrem varné, nebo sporákové desky. Siemens přináší do kuchyně mnoho inovativních a chytrých funkcí a vaření je pak o to jednodušší, mnohem klidnější a pohodlnější. Ať už si zvolíte, indukční desku, samostatnou varnou plotýnku, sklokeramickou desku, nebo plynovou varnou desku v kombinaci s vestavným sporákem, firma Siemens vám vždy nabídne spotřebiče navržené tak, aby nejen dobře vypadaly, ale hlavně splňovaly všechny vaše potřeby. Jejich vysoko kvalitní materiály a luxusní design udělají z vaší kuchyně potěšení pro oči a vaření v ní bude mnohem radostnější.


Varné desky Siemens v naší nabídce naleznete ZDE

Zjistěte více o funkcích v následujících videích:


Siemens Odsavače par

Odsavače

Dokonalé řešení pro každou kuchyň. Odsavače par Siemens


Siemens nabízí široké portfolio odsavačů par. Dobře víme, že každá kuchyň je jiná. Od klasického nástěnného odsavače par komínového typu, přes stropní odsávací jednotky, které se po ukončení vaření zasunou zpět do kuchyňské linky, až po neviditelné větrákové moduly.


Jednu věc, ale mají všechny odsavače par Siemens společnou. Jsou vybaveny moderními motory a kombinaci minimální hlučnosti při vysoce výkonném sání. Jejich inovativní filtrační systémy spolehlivě odstraňují, mastnotu, páry, zápachy a patří mezi ty nejúčinnější na světě po celou dobu své životnosti. Díky svému modernímu a nadčasovému designu a použitým prvotřídním materiálům ozdobí každý interiér.


Odsavače par Siemens v naší nabídce naleznete ZDE
Spotřebiče Siemens


Mezi rozsáhlou nabídku domácích spotřebičů patří Siemens myčky nádobí a Siemens pračky. Jsou velice pečlivě designově řešené a poskytují zákazníkovi nadstandardní služby. Myčky nádobí Siemens a pračky Siemens „myslí“ technikou aqua-senzor, který automaticky redukuje počet mycích chodů a zároveň šetři Vaše náklady na energii a vodu.


Vestavné chladící přístroje Siemens mají zónu pro zachování čerstvosti 0°C uchovají vaše potraviny mnohem déle čerstvé.


Siemens opravdu patří mezi jednu z největších firem na domácí spotřebiče a to jak volně stojící, tak i vestavné spotřebiče. V tuto chvíli Vám nabízíme v našem e-shopu veškeré produkty značky Siemens. Na základě velice dobré spolupráce s touto firmou Vás můžeme ujistit o 100% servisu Siemens, který se vždy snaží co nejrychleji zákazníkovi pomoci.


V případě, že zvolíte novou kuchyň a vyberte spotřebiče Siemens, jsme připraveni Vám připravit cenovou nabídku přímo pro Vás. Můžete se spolehnout na poradenství a představení všech technologií, které Siemens nabízí. Chceme, aby byl zákazník co nejvíce spokojen a proto máme vyškolené operátory na značku Siemens a ti Vám doporučí, dle Vašich požadavků jednotprodukty.


Věříme, že s domácími spotřebiči Siemens budete spokojeni několik let a čas, který Vám tyto spotřebiče ušetří, využijete na věci, které jste v minulosti nestíhali.

Pro zákazníky
O společnosti
Přejít na klasickou verzi stránek
Instagram   Elektrocz.com   Youtube© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.