Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Jak na reklamaci


Veškeré podrobnosti ohledně reklamací naleznete v našich obchodních podmínkách. Pro snažší orientaci jsme pro Vás připravili tento stručný návod. Zakoupili jste na našem internetovém obchodě zboží, které Vám po určité době přestalo fungovat, nebo se na něm vyskytla jiná vada? Máme pro Vás zde návod, jak v tomto případě postupovat, tedy jak provést reklamaci v našem internetovém obchodě.

Vaši případnou reklamaci se vždy pokusíme vyřešit v co možná nejkratší době, nejpozději však do 30-ti
kalendářních dnů (od doruční reklamace), tak jak ukládá zákon.

Jak tedy postupovat?


1Spotřebiče není nutné nikam vozit, autorizovaný servis vyšle technika vždy přímo k Vám na adresu. Ten následně posoudí jak je třeba dále postupovat. U oprávněných reklamací za tyto služby samozřejmě nic neplatíte.
 
2Nejjednodušší způsob je vyplnit reklamační formulář na našich stránkách, v sekci „Servis a reklamace“. Zde můžete snadno a rychle popsat míru nefunkčnosti, případně i zaslat fotografie. Reklamace je tak ihned zaevidována a je považována za doručenou.
 
3Pokud Vám nevyhovuje využít rychlý online formulář s okamžitým doručením reklamace, můžete se s Vaší případnou reklamací také obrátit na naše reklamační oddělení na adrese 2Traders CZ s.r.o., Kunětická 2534/2, Praha 120 00, a to formou zaslání dokladu o koupi, záručního listu (pokud byl součástí), průvodního dopisu s popisem závady a Vašich kontaktních údajů.
 
4Seznam autorizovaných servisních středisek bývá uveden na záručním listě nebo je přiložen přímo ke zboží. Případně lze seznam autorizovaných servisů vyhledat také na oficiálních stránkách výrobce dané značky. Vždy nám můžete zavolat a my Vám rádi poradíme jak postupovat.


Jak je to s náklady spojenými s reklamací?

Pokud využijete našeho online reklamačního formuláře, spojíte se s námi a využijete autorizovaného servisu, neměly by Vám žádné náklady spojené s reklamací vzniknou. Technik totiž vždy přijede k Vám domů. Samozřejmě podmínkou je, že Vaše případná reklamace je oprávněná.Pokud máte jakékoliv dotazy, kdykoliv se na nás můžete obrátit, telefonicky na čísle603 330 448 nebo email reklamace@elektrocz.com
Vždy se Vám rádi budeme věnovat.


Pro zákazníky
O společnosti
Přejít na klasickou verzi stránek
Instagram   Elektrocz.com   Youtube© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.