Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Otázky a odpovědiKdyž si u Vás teď něco objednám, jaký je Váš další postup?

Ve chvíli kdy nám dorazí objednávka se s vámi zpravidla do hodiny zkontaktujte náš operátor. Potvrdíme si s Vámi objednávku a Váš požadovaný termín dodání. Jakmile je pro zákazníka zboží připraveno, kontaktujeme telefonicky ohledně možnosti odeslání. Zboží bez telefonického ověření se zákazníkem neodesíláme, vždy čekáme na schválení vhodného termínu.

Jak dlouho do předu si mám objednat zboží, když ho budu potřebovat až za tři měsíce. Chci využít akční ceny, ale nechci přijít o záruku třech měsíců na produkt.

Můžete si u nás zboží zdarma uskladnit a my Vám ho přivezeme až budete potřebovat. Fakturu Vám vystavíme až při odesílání zboží, takže nepřijedete o garantovanou záruku. Tuto službu využívají naši zákazníci velice často, naše firma má i z tohoto důvodu velké skladové prostory.

Kolik u Vás stojí doprava?

Doprava je rozdělená do několika možností. U vybraných produktů poskytujeme dopravu zdarma a to po celé České Republice. Cena za běžné doručení se pohybuje od 120 Kč do 399 Kč. Cena je vždy závislá na hmotnosti produktů. Je možné využít i jiných služeb, které jsou příplatkové. Zde se jedná o vynesení produktů až do bytu, nebo víkendové doručení nebo odvoz starého spotřebiče.

Bude mě někdo kontaktovat v den doručení?

Ano. V den doručení Vás kontaktuje řidič minimálně dvě hodiny předem a ujišťuje se, že budete v místě přítomni.

Můžu si určit čas závozu objednaného zboží?

Čas si určit můžete. V několika větších městech lze zařídit i večerní doručení.

Co budu dělat v případě když zjistím při kontrole zboží s dopravcem, že zboží je rozbité?

V takovém případě ihned kontaktujte naší zákaznickou linku na čísle 603 330 448 a zboží nepřebírejte. Vše vyřídíme a Vám dodáme nové zboží.

Mám povinnost zboží vybalit při převzetí?

Určitě doporučujeme vybalit a překontrolovat zboží než převezmete od dopravce. Pokud řidič chvátá, tak Vy jako zákazník máte stejně právo si vše řádně zkontrolovat. Určitě se dívejte na obaly produktů, pokud jeví známky promáčknutí, zmačkání nebo protrhnutí, zboží vybalte.

Co když uvidím mechanické poškození až druhý den doma? Na koho se mám obrátit?

Musíte kontaktovat dopravce a s ním zadat reklamaci. V takovém případě je dobré co nejrychleji řešit. Pokud budete mít jakékoliv komplikace kontaktujte naši infolinku na čísle 603 330 448 a my Vám pomůžeme zajistit přesný potup.

Zboží, které jsem si objednal nechci, jak Vám mám zboží vrátit?

Jako každý zákazník, který nakupuje na internetu máte právo zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Kontaktujte naši infolinku na čísle 603 330 448 a my Vám řekneme přesný postup a rádi Vám pomůžeme s vrácením. Určitě doporučujeme zboží na cestu na náš sklad zpět pojistit.

Mám zájem o zabudování spotřebičů. Jak objednat?

Pokud máte zájem o zabudování spotřebičů, rádi s vámi vše vyřídíme. Tuto službu pro nás dělají jen ověřené specializované firmy, kde je garance kvality. Na základě této služby můžete ušetřit i Vaše peníze. Pro bližší informace nás kontaktujte na naši infolinku na čísle 603 330 448 a domluvte si přesný den montáže i dodání zboží.

Nemám záruční list, kdy mi ho zašlete?

Pokud nemáte záruční list, tak Vám ho samozřejmě zašleme. U značek AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch nebo Siemens se záruční listy k velkým spotřebičům nevydávají, u těchto značek slouží jako záruční list faktura o koupi produktů.

Jakým způsobem můžu uhradit zboží?

Můžete zaplatit buď předem bankovním převodem nebo v hotovosti při převzetí zboží.

Pro zákazníky
O společnosti
Přejít na klasickou verzi stránek
Instagram   Elektrocz.com   Youtube© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.